Vždy druhá nedeľa...

Vždy druhá nedeľa je v Spišskej Novej Vsi divadelná! Aj v aktuálnej divadelnej sezóne pokračujeme s rozdávaním a zbieraním nálepiek z predstavení.

Každé dieťa dostane pri prvej návšteve nášho divadla kartičku, na ktorú môže počas celej divadelnej sezóny zbierať nálepky z predstavení. Pre verné detské diváčky a verných detských divákov sme na konci divadelnej sezóny pripravili milé darčeky.*

Vyznačte si v kalendároch termíny predstavení na celú divadelnú sezónu 2016/2017 už dnes, zbierajte nálepky a my vašu dôveru odmeníme!

Počet miest v našej divadelnej sále je limitovaný, preto nezmeškajte žiadne z predstavení a REZERVUJTE si vstupenky na predstavenie vopred. Buďte, prosím, ohľaduplní/-é k ostatným - ak svoju rezerváciu nebudete môcť využiť, dajte nám o tom vedieť, aby sme rezervované miesta uvoľnili ostatným.

Po každom predstavení máme pripravený aj animačný program.

Vstupné: 2 EUR/osoba - vstupenka z predstavenia platí aj pre animačný program


* Vyhodnotenie vernostného programu divadelnej sezóny 2016/2017 prebehne dňa 11.06.2017, po poslednom predstavení sezóny. Za 3-4 získané nálepky oceníme malé diváčky a divákov veselou záložkou, za 5-6 nálepiek dostanú deti maľovánku s našimi rozprávkami, za 7-8 nálepiek ich odmeníme pexesom s motívmi z našich rozprávok a tí najvernejší s 9-timi nálepkami dostanú okrem pexesa aj neprenosnú permanentku s voľným vstupom na všetky predstavenia v ďalšej divadelnej sezóne.

Uverejnené
01. 09. 2016